CTRL5480F-5-563K
MFR.Part #
CTRL5480F-5-563K
JLCPCB Part #
C5603793
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
30Ω 56mH 78mA ±10% 插件,D=15.9mm Power Inductors ROHS