CTRFB0810F-472K
MFR.Part #
CTRFB0810F-472K
JLCPCB Part #
C6490777
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
200mA 4.7mH 9.6Ω ±10% Plugin,D=9.5mm Power Inductors ROHS