SBCP-87HY470H
MFR.Part #
SBCP-87HY470H
JLCPCB Part #
C2046448
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
1.2A 150mΩ 47uH ±20% 插件,D=9.5mm Power Inductors ROHS