CTRFB0810F-153K
MFR.Part #
CTRFB0810F-153K
JLCPCB Part #
C5973806
Package
Plugin,D=9.5mm
Description
110mA 15mH 32Ω ±10% Plugin,D=9.5mm Power Inductors ROHS