CTR1330F-5R6K
MFR.Part #
CTR1330F-5R6K
JLCPCB Part #
C7234527
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
1.8Ω 185mA 5.6uH ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors ROHS