CTR1330F-560K
MFR.Part #
CTR1330F-560K
JLCPCB Part #
C5634987
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
100mA 5.7Ω 56uH ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors ROHS