CTR1330F-151K
MFR.Part #
CTR1330F-151K
JLCPCB Part #
C5580127
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
150uH 15Ω 61mA ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors ROHS