CTIHSM5832F-1R5K
MFR.Part #
CTIHSM5832F-1R5K
JLCPCB Part #
C5579776
Package
SMD,16.2x8.1mm
Description
1.5uH 12mΩ 5A 8.7A ±10% SMD,16.2x8.1mm Power Inductors ROHS