CTR1330F-101K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTR1330F-101K
JLCPCB Part #
C7234515
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
100uH 84mA 8Ω ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors ROHS