CTP1330F-392K
MFR.Part #
CTP1330F-392K
JLCPCB Part #
C5603613
Package
SMD,7.9x3.3mm
Description
118mΩ 3.9uH 732mA ±10% SMD,7.9x3.3mm Power Inductors ROHS