CTML0805F-100K
MFR.Part #
CTML0805F-100K
JLCPCB Part #
C7116135
Package
0805
Description
1.1Ω 10uH 15mA 24MHz 45@2MHz ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS