CTML0603F-3R3M
MFR.Part #
CTML0603F-3R3M
JLCPCB Part #
C5973727
Package
0603
Description
1.5Ω 15mA 3.3uH 35@10MHz 40MHz ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS