CTMC1008F-100M
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTMC1008F-100M
JLCPCB Part #
C6162058
Package
1008
Description
10uH 155mA 3.5Ω ±20% 1008 Power Inductors ROHS