CTLL1608F-33NS
MFR.Part #
CTLL1608F-33NS
JLCPCB Part #
C5973541
Package
0603
Description
1.5GHz 24@800MHz 300mA 33nH 650mΩ 0603 Inductors (SMD) ROHS