CTLL1608F-2N7S
MFR.Part #
CTLL1608F-2N7S
JLCPCB Part #
C6491409
Package
0603
Description
2.7nH 200mΩ 300mA 32@800MHz 6GHz 0603 Inductors (SMD) ROHS