CTLL1005SF-82NK
MFR.Part #
CTLL1005SF-82NK
JLCPCB Part #
C6491396
Package
0402
Description
150mA 2.4Ω 750MHz 82nH 8@100MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS