CMSH3-100MFL TR13 PBFREE
MFR.Part #
CMSH3-100MFL TR13 PBFREE
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100V 3A 50uA@100V 800mV@3A - Schottky Diodes ROHS