CTTF0402F-1N6C
MFR.Part #
CTTF0402F-1N6C
JLCPCB Part #
C7235874
Package
0402
Description
1.6nH 13@500MHz 200mΩ 560mA 6GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS