CTIHSM5832F-5R6K
MFR.Part #
CTIHSM5832F-5R6K
JLCPCB Part #
C6491373
Package
SMD,16.2x8.1mm
Description
2.6A 24mΩ 5.6uH 7A ±10% SMD,16.2x8.1mm Power Inductors ROHS