CTIHSM4825F-1R8L
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTIHSM4825F-1R8L
JLCPCB Part #
C5973493
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.8uH 21mΩ 3.2A ±15% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS