CTH8VF-4R7K
MFR.Part #
CTH8VF-4R7K
JLCPCB Part #
C17211268
Description
10mΩ 14A 31MHz 4.7uH 4A ±10% Plugin,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS