1.5SMC43CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC43CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1975680
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 25.3A@10/1000us 36.8V 43V 59.3V 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS