CTH8VF-471K
MFR.Part #
CTH8VF-471K
JLCPCB Part #
C17183407
Description
1.2A 1.2A 1MHz 380mΩ 470uH ±10% Plugin,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS