CTH7VF-270K
MFR.Part #
CTH7VF-270K
JLCPCB Part #
C17231218
Description
1.3A 2.5A 27uH 60mΩ 7MHz ±10% Plugin,D6.8xL15.3mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS