CTH8VF-150K
MFR.Part #
CTH8VF-150K
JLCPCB Part #
C17421545
Description
14MHz 15uH 20mΩ 4A 7.3A ±10% 插件,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS