1SMC13CA TR13 PBFREE
MFR.Part #
1SMC13CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1983624
Description
1.5kW@10/1000us 13V 16.5V 21.5V 5uA 69.7A@10/1000us Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS