CTDR6F-183K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTDR6F-183K
JLCPCB Part #
C5603697
Package
Plugin,D=50.8mm
Description
1.94Ω 18mH 2A ±10% 插件,D=50.8mm Power Inductors ROHS