CTDR5F-471K
MFR.Part #
CTDR5F-471K
JLCPCB Part #
C7234077
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
470uH 78mΩ 8.8A ±10% 插件,D=38.1mm Power Inductors ROHS