CTDLW5BF-191
MFR.Part #
CTDLW5BF-191
JLCPCB Part #
C5973272
Package
SMD-4P,5x4.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 190Ω@100MHz 2 20mΩ 50V 5A SMD-4P,5x4.7mm Common Mode Filters ROHS