1.5CE47CA BK PBFREE
MFR.Part #
1.5CE47CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667425
Description
1.5kW@10/1000us 23.2A@10/1000us 40.2V 49.4V 5uA 64.8V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS