CTDLW21SF-670T04
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTDLW21SF-670T04
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 125V 2 250mΩ 400mA 50V 67Ω@100MHz - Common Mode Filters ROHS