CTCH855F-222K
MFR.Part #
CTCH855F-222K
JLCPCB Part #
C5580848
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
11.1Ω 180mA 2.2mH ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS