RCH895NP-393K
MFR.Part #
RCH895NP-393K
JLCPCB Part #
C2454533
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
35mA 39mH 42mA 74.2Ω ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS