CTCH664F-130L
MFR.Part #
CTCH664F-130L
JLCPCB Part #
C5580845
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.48A 13uH 66.7mΩ ±15% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS