CTCB0603F-400P
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCB0603F-400P
JLCPCB Part #
C5635332
Package
0603
Description
1 35mΩ 40Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS