CTACM7060F-701
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTACM7060F-701
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 15mΩ 4A 700Ω@100MHz 80V - Common Mode Filters ROHS