CT1210SF-100M
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CT1210SF-100M
JLCPCB Part #
C5580527
Package
1210
Description
10uH 185mA 2Ω ±20% 1210 Power Inductors ROHS