CT0402CSF-18NH
MFR.Part #
CT0402CSF-18NH
JLCPCB Part #
C5973487
Package
SMD,1x0.7mm
Description
18nH 250mΩ 3GHz ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS