CTTF0201F-3N5S
MFR.Part #
CTTF0201F-3N5S
JLCPCB Part #
C5580295
Package
0201
Description
1.2Ω 150mA 3.5nH 6GHz 8@500MHz 0201 Inductors (SMD) ROHS