CMXZ39VTO TR
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CMXZ39VTO TR
JLCPCB Part #
C5579022
Package
SOT-26
Description
-65℃~+150℃ 130Ω 3 Independent 350mW 350Ω 37.05V~40.95V 39V 50nA@27.3V ±5% SOT-26 Zener Diodes