1.5CE62CA BK PBFREE
MFR.Part #
1.5CE62CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667431
Description
1.5kW@10/1000us 17.7A@10/1000us 53V 5uA 62V 85V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS