1.5KE250AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE250AH
JLCPCB Part #
C3699769
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 214V 237V 344V 4.5A TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS