1.5KE39CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE39CA-HF
JLCPCB Part #
C20184492
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 27.83A@10/1000us 33.3V 40.95V 53.9V Bidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS