1.5CE27CA BK PBFREE
MFR.Part #
1.5CE27CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667403
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 23.1V 27V 37.5V 40A@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS