CTML0805F-1R8J
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTML0805F-1R8J
JLCPCB Part #
C6538961
Package
0805
Description
1.8uH 45@10MHz 50mA 55MHz 600mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS