1.5CE10CA BK PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5CE10CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C6033408
Package
DO-201
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 103A@10/1000us 10uA 14.5V 8.55V 9.5V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS