1SMC36CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1SMC36CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C5485550
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 25.8A@10/1000us 36V 40V 58.1V 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS