TVS14SMCP15
MFR.Part #
TVS14SMCP15
JLCPCB Part #
C49207271
Description
-65℃~+150℃ 1 1.5kW@10/1000us 14V 17.2V 1uA 23.2V 64.7A TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS