CT1210SF-1R2M
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CT1210SF-1R2M
JLCPCB Part #
C5603189
Package
1210
Description
1.2uH 390mA 750mΩ ±20% 1210 Power Inductors ROHS