CR4030-100M
Extended
Manufacturer
Ceaiya
MFR.Part #
CR4030-100M
JLCPCB Part #
C520323
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5A 1.95A 10uH 115mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS